הדפס את העמוד
מותג: Marbo Sport
זמינות במלאי: אזל המלאי
דגם מוצר: MS-L104
אחריות: 24 חודשים - ע"י א.4.ו.י השקעות בע"מ (היבואן)
זמן אספקה: עד 6 ימי עסקים
מספר תשלומים ללא ריבית: 6
מחיר משלוח: 70 ש"ח, קיימת אפשרות לאיסוף עצמי
₪679
כולל מע"מ

ספת משקולות אולימפית קומפקטית מתכווננת מודולרית חברת Marbo sport, בעזרתה ניתן לאמן קבוצות שרירים שונות: חזה, יד קדמית, יד אחורית, רגליים, זרועות וגב. ספת המשקולות האולימפית עומדת בעומסים כבדים עד 300 ק"ג ומתאימה לשימוש למתאמנים מתחילים ומתקדמים.

לספת המשקולות האולימפית משענת מתכווננת המאפשרת להשתמש בספה ב9 שיפועים כולל שיפוע חיובי ושטוח. בנוסף לכך, המושב מתכוונן ל3 שיפועים שונים בכל זווית של משענת.

ספת המשקולות מודולרית וניתן להוסיף ולהוריד מודולים מהספה בהתאם לצורך: מודול נעילת רגלייםמודול לכפיפות זרועמודול לכפיפות זרוע עם תוספת ריפודמודול לאימון רגליים ומודול פולי עליון ותחתון.

ריפוד עבה בעובי 5 ס"מ, מספק הגנה ונוחות מרבית בזמן האימון, עם תוספת רצועת בד בראש המיטה, על מנת למנוע חיכוך ובלאי מיותר של המיטה כך שהיא תוכל לשרת אתכם לאורך זמן רב.

שני בולמי זעזועים בקצוות כן המשקולות, להגנה על המכשיר ועל המתאמן, בנוסף לכך ניתן לכוונן את כן המשקולות ל8 גבהים שונים לנוחות אימון מרבית.

מרחק הכתפיים מהכן המשקולות מותאם לכל שיפוע.


מעבר מהיר וקל בין הזוויות השונות של המשענת:


שרטוט טכני:

  מפרט טכני
  גובה 114-184 ס"מ
  רוחב 122 ס"מ
  אורך 119 ס"מ
  משקל 36.6 ק"ג
  עומס מרבי 300 ק"ג
  גבהים לכן המשקולות 8 גבהים
  חומר פלדה צבועה באבקה
  עובי פרופיל 50X50X2 מ"מ
  עובי ריפוד 5 ס"מ
  שיפועי מושב 3 שיפועים
  שיפועי משענת 9 שיפועים

  כתוב סקירה

  הערה: HTML לא מתורגם!
  הבטיחות חשובה לנו!

  כדי להבטיח את ביטחונכם, המוצרים של חברת Marbo sport נבדקו ועומדים בתקנים החלים על ידי מרכז האיכות האירופי. התוצאה של הבדיקות הן מוצרים איכותיים בעלי תקן Certified Safety וTop Security Certificate.

  מוצרים אחרונים אשר נצפו