מאז הקמת החברה בשנת 2009, הספקנו לשרת אלפי לקוחות מרוצים בישראל ומחוצה לה.

אנו מתמחים בייבוא, מכירה ושיווק של ציוד כושר ואביזרי ספורט.

איננו מתפשרים על איכות המוצרים שלנו, ולכן, לפני פרסומו, כל מוצר חדש שמגיע אלינו עובר מבדק איכות ואפקטיביות על מנת לוודא את שביעות רצון קהל לקוחותינו לטווח הארוך.

אבן היסוד של החברה שלנו הינה אמינות. אנחנו מאמינים כי במידה ונספק שירות טוב ואדיב ומוצרים איכותיים, לקוחותינו יהפכו להיות לקוחות חוזרים ומרוצים.

מכיוון שהצוות שלנו חי ונושם את עולם הכושר והספורט, אנו נמצאים באופן קבוע עם האצבע על הדופק ומספקים לכם את המוצרים החדשים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר.

תמיד שואלים אותנו – איך המחירים שלכם נמוכים כל כך?

ישנן 3 סיבות עיקריות לכך:

  1. יבואנים - חברת Marbo Sport הינה אחת מהיבואניות הגדולות והוותיקות ביותר של ציוד ספורט בארץ. בזכות הכמויות המסחריות שאנחנו מייבאים, באפשרותנו להציע מחירים אטרקטיביים ביותר. נחשוף בפניכם סוד קטן: אנחנו אפילו מוכרים חלק מהמוצרים שלנו לחנויות ספורט מוכרות בארץ.
  2. חסכון בהוצאות - אנו שוכרים שטח אחסון חסכוני בחיפה ובנוסף יש לנו צוות עובדים מצומצם ומקצועי. התוצאה: הוצאות נמוכות שלא מעלות את מחירי המוצרים לצרכן הסופי.
  3. התחשבות בלקוחות - זהו הוא אחד מעקרונות הבסיס שלנו, לפני שנתחיל למכור מוצר, תמיד נשאל את עצמנו: "מהו המחיר שהייתי משלם עבור אותו מוצר בעצמי?" רק לאחר מכן נקבע את מחירו הסופי והמשתלם של כל מוצר.


נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה במייל או בטלפון: 04-8671598.


בכבוד רב,

הנהלת Marbo Sport.